O nás

Kto sme?

Naším cieľom je poskytovať kvalitné služby v oblasti návrhu a vývoja informačných systémov a mobilných aplikácií, a to pri zohľadnení všetkých špecifických požiadaviek zákazníka. Pri všetkých projektoch dbáme na bezchybnosť riešení s použitím moderných a stabilných technológií.

Individuálny prístup

Pri vzájomnej spolupráci sa zameriavame na intenzívny, profesionálny a korektný vzťah so všetkými zákazníkmi. Snažíme sa o maximálnu ústretovosť a vybudovanie dôvery u našich klientov.

Technológie a certifikáty

Vďaka neustálemu vzdelávaniu v oblasti IT dokáže náš certifikovaný tím poskytovať profesionálne služby vďaka moderným technológiám a prístupom k vývoju. Trh si vyžaduje rýchle prispôsobovanie sa zmenám, preto zapájame do vývoja taktiež moderné dynamické platformy a agilné metódy.

Spolupráca

Disponujeme širokým spektrom softvérových odborníkov od programátorov, dizajnérov, systémových a databázových správcov, cez analytikov, až po projektových manažérov, ktorí môžu doplniť chýbajúcich ľudí vo vašom tíme. Taktiež dokážeme poskytnúť know-how z nami zrealizovaných projektov.

Náš tím

Spoločnosť ESTEN s.r.o. bola založená v roku 2006 skupinou kolegov, ktorí už v tom období tvorili profesijný tím viac ako 10 rokov. ESTEN s.r.o tak tvoria skúsení analytici, vývojári a projektoví manažéri s veľkou podporou mladých a pre prácu nadšených programátorov.

Prečo si vybrať práve nás ?

  Naše vývojové aktivity smerujú do oblasti doménovo orientovaných komponentov pre webové a mobilné aplikácie a ich spájanie do kooperujúcich architektúr.

  Úspešne sme realizovali komerčné aplikácie s využitím moderných metód predikcie výroby a spotreby vo výrobnom reťazci ako aj univerzálne integračné metódy bilančných výpočtov. Tím mladých softvérových špecialistov a dizajnérov využíva moderné technologické postupy, čo umožňuje zefektívnenie práce a skrátenie časového intervalu trvania projektu.

  Žiadne ďalšie konkurenčné výhody nie sú potrebné, kontaktujte nás a spoločne sa dopracujeme k riešeniu ;)

Nie len softvér !

  Poskytovať prvotriedne riešenia špecifického rázu nám umožňujú dlhoročné skúsenosti a poznatky z nasledujúcich odvetví:

• Hutníctvo
• Energetika
• Doprava
• Ekológia
• Logistika
• Automobilový priemysel

Naše referencie:

Vytvorili sme jedinečné riešenia v spolupráci s našími zákazníkmi: